Nerobet 68 Giriş – nerobet68.com Yeni Giriş Adresi

Nerobet 68 Giriş – nerobet58.com Yeni Giriş Adresi

Nerobet en son giriş adresi nerobet 68 olarak belirlendi. Nerobet son giriş adresine hızlı erişim için tıklayınız.

Nerobet Para Yatırma Limitleri

Nerobet para yatırma limitleri bulunuyor. Para yatırma konusunda herhangi bir olumsuzluk yaşamamaktasınız. İşlemleriniz sorunsuz ve hızlı ilerlemektedir. Sadece dikkate almanız gereken para yatırma limitleridir.

BANKA HAVALESİ İLE YATIRIM

Banka havalesi yöntemi ile 7/24 para yatırım işlemi yapabilirsiniz. Minimum para yatırım miktarı 500 TL’dir. İşlem 1-5 dakika içerisinde gerçekleşir.

PAPARA İLE YATIRIM

Papara yöntemi ile 7/24 para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Minimum para yatırım miktarı 50 TL’dir. İşlem anında gerçekleşir.

QR KOD VE CEPBANK İLE YATIRIM

QR Kod ve Cepbank ile 7/24 para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Minimum para yatırm miktarı 20 TL’dir. İşlem süresi 1-15 dakikadır.

BİTCOİN İLE YATIRIM

Bitcoin ile 7/24 para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Minimum para yatırm miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi 1-15 dakika içerisinde gerçekleşir.

ASTROPAY İLE YATIRIM

AstroPay yöntemi ile 7/24 para yatırım işlemi yapabilirsiniz. Minimum para yatırım miktarı 10 USD/EUR/TL’dir. İşlem anında gerçekleşir.

NEROPAY İLE YATIRIM

NeroPay yöntemi ile 7/24 para yatırım işlemi yapabilirsiniz. Minimum para yatırım miktarı 10 Euro’dur. İşlem anında gerçekleşir.

Nerobet Ödeme Limitleri Nelerdir?

Nerobet ödeme limitleri bulunuyor. Limit kurallarını dikkate almanız dahilinde işlemleriniz hızlı ve sorunsuz ilerlemektedir.

Papara ile Para Çekme

Papara çekim yöntemi ile 7/24 çekim işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir

Banka Havalesi ile Para Çekme

Banka havalesi ile çalıştığımız bankalardan 7/24 para çekim işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 200 TL’dir. EFT işlemleri sadece banka mesai saatleri içerisinde yapılabilmektedir.

Bitcoin ile Para Çekme

Bitcoin yöntemi ile 7/24 para çekim işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 100 TL’dir. İşlem süresi ortalama 15 dakikadır.

Nerobet Kapandı Mı?

Nerobet yurtdışı lisanslı bir bahis sitesi olduğu için ülkemizde btk tarafından erişim engeli ile karşılaşıyor. Site devamlılığını koruyabilmek adına adres bilgilerini güncelliyor. Nerobet sitesinin tamamen kapanma durum söz konusu bulunmuyor. Eski adresin kapanması ile yeni adres devreye girmektedir. Güncel adres bilgilerine ise sosyal medya hesaplarından erişebilir ya da arama motorundan arama sağlayabilirsiniz.

Neropay ile Para Çekme

Neropay yöntemi ile 7/24 para çekim işlemi yapabilirsiniz. Minimum para çekim miktarı 200 TL’dir. İşlem süresi ortalama 15 dakikadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*